Milion nadržených migrantů může v Německu sednout na vlak a vyrazit k nám na ženské. Spisovatel a kandidát do EP doporučuje kalašnikov na půdě

18. 4. 2019 19:00

ROZHOVOR „Nedovedu si představit, co zabrání milionu nadržených imigrantů sednout si v Německu na vlak a přijet si do Čech pro ženské – kvóty, nekvóty. Pro tuto eventualitu by měli mít čeští muži pod prknem na půdě kalašnikova. Případná pokuta za ilegálně drženou zbraň je nicotná, ve srovnání s tím před jakými rodinnými tragédiemi nás může ochránit,“ říká v rozhovoru pro PL.cz spisovatel, šovinista Josef Hausmann. Od evropských voleb, do nichž sám kandiduje, očekává „posílení stran hájících identitu svých národů a brojících proti rádoby novodobému typu člověka – bez pohlaví, bez rasy, bez národa, bez domova, bez historických kořenů, bez vyznání, bez rodiny, bez názoru.“

Milion nadržených migrantů může v Německu sednout na vlak a vyrazit k nám na ženské. Spisovatel a kandidát do EP doporučuje kalašnikov na půdě
Foto: hns
Popisek: Josef Hausmann
reklama

Před pár dny vykázal člen ochranky kojící matku z banky. Matky sdružené do kojící guerilly poté protestovaly na pobočkách zmíněné banky, navzdory tomu, že se ústav omluvil. Co tento případ říká o naší společnosti? Žijeme v kultuře stěžování?

Naše společnost popřává mediálního sluchu blbinám, se kterými by dříve – před záměrným zbouráním klasického hodnotového žebříčku – stěžovatele od soudu nebo z médií vyhodil už vrátný. To, že média pár tetkám sluchu dopřávají, tyto nesmysly povznáší. Proč? To přece jako redaktor víte – aby se klasický hodnotový žebříček dále nahlodával. Jinak by vás v redakci neměli.

Jak se jako známý český šovinista (spisovatel kritizující ve svých knihách feminismus) díváte na nové trendy přicházející ze zemí na západ od nás, jako jsou záchody pro třetí pohlaví (přičemž těch pohlaví je údajně mnohem více), nebo že rodiče vychovávají své dítě neutrálně, aby se samo rozhodlo, jaké pohlaví si zvolí?

To je to samé. Nebýt rozvratných médií, nikdo by se nad takovou blbostí ani nepozastavil. Jakákoliv – i odsuzující – diskuse takovou nicotnou kauzu legitimuje. Zajímalo by mě, kolik peněz na granty a projekty na záchody pro třetí pohlaví EU vydala.

Evropu v posledních hodinách zarmoutil požár katedrály Notre-Dame v Paříži. Nové politické uskupení Liga svobody k tomu vydalo prohlášení, v němž uvádí: „Na informování o příčinách a souvislostech požáru katedrály Notre-Dame v Paříži je přehledně vidět, jak dalece pokřivují snahy o politickou korektnost a cenzuru internetu hodnověrnost poskytovaných informací... Krajně podezřelá je i rychlost, s jakou pařížská prokuratura odmítla možnost založení úmyslného požáru, aniž by proběhlo důkladné vyšetřování.“  Co k tomu ještě říci? Že by právě toto ještě více posílilo různé spekulace a zvěsti?

Já spekulacím nefandím. Jestliže ale politicky korektní představitelé státní moci a politicky přehnaně korektní média byli několikrát usvědčeni ze záměrného klamání veřejnosti, není divu, že každé další jejich slovo je už předpojatě považováno za nevěrohodné, ve smyslu: „Kdo ví, jestli nás zas netahaj za nos, jako už tolikrát.“

Blíží se evropské volby. Jak hodně se EU změnila za těch patnáct let, co v ní jsme? A je členství v EU pro nás výhodné?

Nevím, jak moc se změnila Unie, ale konečně se změnila, samozřejmě téměř ilegální dostupnost informací o vlastizrádném obsahu smluv, jako je třeba ta Lisabonská. O výhodnosti setrvání nechť rozhodnou (nezávislí!!) ekonomové. Účelově poskytované dotace EU nepovažuji za benefit, ale za obdobu šimkovského: Nechci slevu zadarmo.

Jak hodnotíte činnost vrcholných unijních představitelů (Juncker, Mogherini, Tusk, Timmermans) za poslední volební období?

Známkou 5, kdyby byla stupnice do deseti, pak známkou deset. Arogance, opovržení, absence pojmu „služba lidu“, jak už to tak u volených představitelů bývá, natož u těch nevolených, čili dosazených. Chybně jsem použil slovo představitel. Pro mě a pro miliony mně podobných ty pochybné skupiny zkorumpovaných lobbistů a slouhů tajemných nadnárodních spolků tedy nepředstavují představitele.

Sám do evropských voleb kandidujete na 20. místě za Rozumné. Co od těchto voleb očekáváte?

Za Rozumné a Národní demokracii. Očekávám posílení stran hájících identitu svých národů a brojících proti rádoby novodobému typu člověka bez pohlaví, bez rasy, bez národa, bez domova, bez historických kořenů, bez vyznání, bez rodiny, bez názoru... Jako krávy na pastvě, kolemjdoucímu připadnou všechny stejné.

Před volbami se české univerzity chystají mezi veřejností „šířit pravdu o EU“, reagovat na negativní dezinformace, které o ní prý zaznívají. Je podle vás vhodné, aby se do politické kampaně takto zapojovaly akademické instituce?

Co jsou to české univerzity? Práva v Plzni? Sociologická fakulta na Smíchově? Sorosova Evropská studia v Dejvicích? Nedivím se, že pro jejich přežití je jim každé oblbování veřejnosti dobré.

Jedním z klíčových témat, která v tomto období hýbala EU, byly kvóty na přerozdělení migrantů. Původní plán na automatický přerozdělovací mechanismus neuspěl. Byl to podle vás úspěch těch, kteří kvóty odmítali, a ač byli v menšině, dokázali jim zamezit (včetně České republiky)? Ukazuje to cestu, jak případně i v jiných otázkách zabránit těm nejhorším věcem?

Samozřejmě. I když si nedovedu představit, co zabrání milionu nadržených imigrantů sednout si v Německu na vlak a přijet si do Čech pro ženské – kvóty, nekvóty. Pro tuto eventualitu by měli mít čeští muži pod prknem na půdě kalašnikova. Případná pokuta za ilegálně drženou zbraň je nicotná ve srovnání s tím, před jakými rodinnými tragédiemi nás může ochránit.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Oldřich Szaban
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

270 tisíc za migranta. EU kupčí s bílým masem, říká Tomáš Vyoral. A Prymula? Ten ať raději nečte

16:30 270 tisíc za migranta. EU kupčí s bílým masem, říká Tomáš Vyoral. A Prymula? Ten ať raději nečte

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Trafikant, kádr globálních struktur, zelený mozek, loutka, zkorumpo…