Moderní myslivci čtou Svět myslivosti

25.03.2015 9:10

Věnujete se myslivosti? Chcete mít zajištěn pravidelný přísun aktuálních a kvalitních informací o této tradiční činnosti? Jejich osvědčeným zdrojem byly vždy myslivecké časopisy, a tak tomu je i v „době internetové“. Moderním médiem určeným nejen myslivcům a lovcům, ale všem vyznavačům tohoto životního stylu, je měsíčník Svět myslivosti vycházející již patnáctým rokem. Více prozradil jeho šéfredaktor David Vaca.

Moderní myslivci čtou Svět myslivosti
Foto: CHKO Beskydy
Popisek: Přírodní rezervace Poledňana v Beskydech.

Proč by se myslivci měli zajímat o Svět myslivosti?

Asi proto, že se v něm dozvědí mix důležitých informací, které se jim hodí pro jejich činnost. Poučí se a přitom se i pobaví, protože náš měsíčník koncipujeme tak, aby vedle odborně laděných článků obsahoval i odlehčenější témata.

Svět myslivosti letos vychází již šestnáctým rokem. Jak se za tu dobu změnil?

Svět myslivosti začal vycházet v nakladatelství a vydavatelství Lesnická práce v Kostelci nad Černými lesy v lednu 2000. Za patnáct let existence prošel určitým vývojem, usadil na trhu a dnes je považován za respektovaný časopis, v němž se lze dozvědět to podstatné o dění v myslivosti u nás, ale i v zahraničí.

Jak byste tedy časopis stručně charakterizoval?

Od začátku se snažíme dělat časopis moderní vzhledem i obsahem. Zařazujeme odborné články, kriticky laděné materiály a komentáře k dění v naší myslivosti, ale i články pro milovníky loveckých zbraní a psů. Samozřejmě nechybí myslivecké příběhy. Velice oblíbená je kulinářská rubrika Dobrou chuť. Klademe velký důraz na grafiku a kvalitu používaných fotografií. V tomto směru využíváme služeb našich předních fotografů zvěře a přírody.  

Kde je možné Svět myslivosti koupit?

Nejlepší a nejspolehlivější cestou k tomu, jak se k časopisu dostat, je jeho předplatné, které lze sjednat přímo v naší redakci. Jinak lze časopis koupit u vybraných prodejců tisku po celé České republice.

Lze si přečíst Svět myslivosti i na internetu?

Samozřejmě. Prostřednictvím služby na webu publero.com lze zakoupit jednotlivá čísla v elektronické podobě, případně si zaplatit celoroční předplatné a časopis číst na počítačích, v mobilních telefonech a tabletech.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: az

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Už je pozdě. Zelený plán EU a jeho další drastický dopad? Ivan David tuší. Půjde o potraviny

16:41 Už je pozdě. Zelený plán EU a jeho další drastický dopad? Ivan David tuší. Půjde o potraviny

O 11. září 2001, debaklu v Afghánistánu, dopadech ozeleňovacích plánů EU na zemědělství i Green Deal…