Muslimové terorizovali původní barmské obyvatele a ti se začali bránit. A takhle zatočili s nelegálními imigranty v Thajsku. A pokud jde o „barmského Havla“... Čech, který žil v této oblasti, promlouvá

14.09.2017 19:01 | Zprávy

ROZHOVOR Co se skutečně děje v Barmě je předobraz toho, co se bude dít v západní Evropě, a to v tom lepším případě. Jedná se o pokus prostřednictvím muslimských imigrantů a neziskovek vyvolat v zemi občanskou válku, islamizovat zemi a destabilizovat region, říká podnikatel Stanislav Janský, který žil několik posledních let v jihovýchodní Asii a Barmu mnohokrát soukromě i obchodně navštívil. Vysvětlil také, jak to je s „barmským Havlem“, disidentkou Aun Schan Su Ťij.

Muslimové terorizovali původní barmské obyvatele a ti se začali bránit. A takhle zatočili s nelegálními imigranty v Thajsku. A pokud jde o „barmského Havla“... Čech, který žil v této oblasti, promlouvá
Foto: Archiv
Popisek: Muslimský uprchlík, ilustrační foto

Média nás bombardují záběry prchajících muslimských žen a dětí z Barmy, OSN mluví o genocidě muslimských uprchlíků, neziskové organizace burcují světová media na pomoc takzvaných Rohingů. Co se ve skutečnosti v Barmě děje?

Jedná se o klasickou ukázku využití „mírumilovných muslimů“, podporovaných mezinárodními „neziskovkami“ a zahraničními medii, k pokusu o vyvolání de facto občanské války a destabilizaci legitimní barmské vlády. Cílem je destabilizovat celý region včetně Thajska. Barma a Thajsko jsou totiž dvě významné země, které se vymanily ze spárů nadnárodních globalistických elit a ty to přirozeně těžce nesou.

V čem je tedy podstata tohoto sporu? Proč vlastně k oné situaci dochází?

Jde o to, zda je Barma legitimní stát a zda si o něm mohou Barmánci rozhodovat sami prostřednictvím svojí vlády, nebo zda je to de facto padlý stát, který ovládají globální elity (taková mezinárodní „pravda a láska“) prostřednictvím agresivních menšin a „neziskovek“… Do Barmy v průběhu mnoha let přicházely ilegálně desítky tisíc muslimů ze sousední Bangladéše. V zemi žili sice ilegálně, ale to jim nijak nebránilo v tom, aby začali obsazovat půdu a terorizovat původní buddhistické obyvatelstvo. To si to ale přirozeně nechce nechat líbit, a tak se brání. Ten konflikt tak byl uměle udržován desítky let. Vlastně od vyhlášení barmské nezávislosti, ale v posledních letech došlo k jeho „rozmrazení“ a aktivaci. To je reakce globalistů na šok, který jim připravila nová barmská vláda a hlavně bývalá disidentka a nyní ministryně zahraničí paní Aun Schan Su Ťij.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šichtařová: Příští blackout tak mírný být nemusí. Zvykejme si na nový normál

17:12 Šichtařová: Příští blackout tak mírný být nemusí. Zvykejme si na nový normál

INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Blackouty jsou nový normál, říká ekonomka Markéta Šichtařová po páteční…