Neuvěřitelná pitomost. To už není ironie ani černý humor, to je realita k pláči. Myslel jsem si, že po Hudečkovi už nic horšího nebude. A Krnáčová… Exnáměstek primátora o tom, co se děje s Prahou

16.09.2018 7:49 | Zprávy

ROZHOVOR „Nejenom ODS, ale i ostatní strany najednou ztratily myšlenky, vize. Všimněte si, že většina volebních výkřiků jsou: ‚Já nejsem jako oni a já to dokážu.‘ Všichni slibují to samé: ‚Tráva bude zelenější, postavíme parkovací domy i pod lavičky a okruh bude.‘ Všichni budou najednou schopní a pomůžou nám. Jenom socani šli ještě dál a slibují ráj na zemi, kde bude všechno zadarmo. My jsme jen místní strana, já hledám problémy Prahy 8, které lze vyřešit, a ne výkřik typu ‚já to umím‘,“ říká bývalý náměstek primátora a exstarosta Prahy 8 Josef Nosek, který kandiduje v komunálních volbách na osmičce a do Senátu.

Neuvěřitelná pitomost. To už není ironie ani černý humor, to je realita k pláči. Myslel jsem si, že po Hudečkovi už nic horšího nebude. A Krnáčová… Exnáměstek primátora o tom, co se děje s Prahou
Foto: Archiv JN
Popisek: Josef Nosek

Vy jste byl dlouhá léta v ODS. Proč vlastně kandidujete za hnutí Starostové pro Prahu?

Vystoupil jsem z ODS v roce 2013, když pan Humplik se stal předsedou pražské ODS nikoli proto, že nás přesvědčil, ale, a to cituji pana Svobodu, protože dal ODS největší sponzorský dar, tedy pět milionů korun. To už bylo na mne moc. Ale zjistil jsem, že mi politika chybí, přece jenom je to dvacet let mého života. 

A nejste ale jen spolek vyhořelých politiků ze všech možných stran, které ve svých stranách už nechtěli?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…