Jak moc těžké rozhodování před vámi stálo, když jste přemýšlel o obhajobě svého senátorského mandátu?
Rozhodování těžké nebylo, obhajobu beru jako výzvu ve sportu a tu jsem rád přijal.
Svůj mandát budete obhajovat na Blanensku. V čem vidíte největší nedostatky Blanenska a naopak, co byste mohl vyzdvihnout?
Hlavní nedostatky v regionu jsou určitě silnice druhých a třetích tříd. Já osobně mohu potvrdit, že poctivě objíždím na kole všechny obce.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Barbora Richterová
Kde by šetřilo hnutí ANO?
Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.
Další články z rubriky

18:50 Může to vést až k občanské válce v USA. Luděk Bednář vraždu nepodceňuje
ROVNÁ PÁTEŘ LUĎKA BEDNÁŘE „Atentát na Charlieho Kirka 10. září může být v budoucnu považován za odra…
- 16:03 „To si nedovolili ani bolševici.“ Nerušil z SPD udeřil zpět
- 9:14 Komoušům ani čuchnout, slíbil Babiš a je veselo
- 10:14 Těmito všemi opatřeními vám zajistíme dostupné bydlení. Expert od Okamury vysvětluje
- 7:47 Zničení vašich životů, to je hlavní program. Jandejsek varuje
- 19:45 Zbořil: Už to nedoutná, ale hoří. Poslední varování Trumpovi?