Odešel z Trikolóry a promlouvá: Závist neúspěšných. Kam se poděla pravicová politika? A pak přišla poslední kapka...

23.11.2020 20:03 | Zprávy

ROZHOVOR Nenaplnění ambice autentické pravicové strany, špatně využitá osobnost Václava Klause staršího, neschopnost komunikovat důležitá témata a „závistivé spolčení méně schopných“ v Ústeckém kraji. To jsou důvody, kvůli nimž nedávno odešel bývalý senátorský kandidát Zdeněk Pešek z hnutí Trikolóra. Přitom patřil do první stovky jejích členů.

Odešel z Trikolóry a promlouvá: Závist neúspěšných. Kam se poděla pravicová politika? A pak přišla poslední kapka...
Foto: foto archiv ZP
Popisek: Bývalý člen hnutí Trikolóra Zdeněk Pešek

S jakými představami jste vstupoval do hnutí občanů Trikolóra?

Jako pravicově orientovaný člověk jsem cítil anomálii v tom, že v Česku chyběla důvěryhodná pravicová strana. Trikolóra pro mě byla příslibem, že se takovou stranou stane, a proto jsem se zhruba před rokem a půl stal jejím členem.

Jakou roli v tom hrál fakt, že stranu vede Václav Klaus junior, s jehož otcem se dobře znáte a jste jeho dvorním fotografem?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Vážený pane premiére

prezident Trupm přiznal, že Venezuelu nenapadl kvůli drogám, ale kvůli ropě se snaží svrhnout režim. Jadernou elektrárnu od agresivního Ruska mít nemůžeme, ale stíhačky F-35 od agresivních Spojených států chcete kupovat. Jak mi to vysvětlíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Aby ODS nedopadla jako ČSSD, stane se toto.“ Z opozice velmi jasně

9:00 „Aby ODS nedopadla jako ČSSD, stane se toto.“ Z opozice velmi jasně

PROTI SRSTI S ONDŘEJEM ŠIMÍČKEM Kongres ODS se blíží. Co se děje v táboře Radima Ivana, vyzyvatele e…