Papež má radši Marxe než Krista a je hardcore levičák. Zkorumpovaní papeži jmenují zkorumpované biskupy. A pedofilie, Rothschild, Rockefeller a Soros… Světoznámý odpůrce islámu hovoří

08.02.2017 12:24 | Zprávy

ROZHOVOR Jeden z nejznámějších světových exmuslimů, odpůrců a znalců islámu, Ali Sina, který se stal křesťanem, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ostře kritizuje papeže Františka. Vrchol katolické církve je dle něj zkorumpovaný a papež je dle něj více inspirován Marxem než Kristem a nezastává se křesťanů pronásledovaných muslimy. Imigrační krize je dle něj plánovaná lidmi za scénou.

Papež má radši Marxe než Krista a je hardcore levičák. Zkorumpovaní papeži jmenují zkorumpované biskupy. A pedofilie, Rothschild, Rockefeller a Soros… Světoznámý odpůrce islámu hovoří
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: papež František

Neomarxisté podporují takzvaná práva gayů, feministky podporují takzvaná práva žen, ale současně podporují i masovou imigraci, takzvaná práva muslimů a multikulturalismus. Není v tom rozpor? Islám trestá homosexualitu smrtí a ženy jsou dle islámu podřadné bytosti…

Ideologicky islám a levice nemají nic společného. Nemohou být ideově více vzdáleni. Nicméně jsou nerozeznatelní ve svém praktickém postoji. Oba dva, islám i levice, jsou netolerantní a fašističtí. Oba směry věří v násilí jako prostředku, jak donutit ostatní, aby sdíleli jejich názory. Proto jsou spojenci. Jsou sjednoceni v modu operandi (způsobu práce), nikoli ve svých ideologiích.

Tato nesvatá aliance skončí, jakmile se uchopí moci. Potom navzájem roztrhají na kusy jeden druhého. To se stalo v Íránu, kde všechny levicové skupiny podporovaly islamisty ve svržení šáha. Jakmile se Chomejní chopil moci, levičáci se pokusili ho vytlačit a on je zmasakroval po tisících.  

Levičáci a islamisté jsou spojenci, protože společně nenávidí svobodu a žido-křesťanskou civilizaci, která stojí na principech osobní svobody. Jinými slovy, nepřítel mého nepřítele je mým přítelem. Jak řekl jeden můj kamarád, jsou sjednoceni v nenávisti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Lukáš Petřík

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mohl to vědět každý. Turek ke kauze Írán. Prozradil něco na Farského i Nerudovou

11:30 Mohl to vědět každý. Turek ke kauze Írán. Prozradil něco na Farského i Nerudovou

„Byla popsána neprodleně po uskutečnění v mém pořadu na youtube a taktéž zveřejněna na oficiálních s…