Spisovatel Murín: Pan Šimečka, vzorný student převratů. Mrazivá slova o smrti v barevné revoluci

17.05.2024 8:10 | Rozhovor

Předseda ve volbách poraženého Progresívního Slovenska Michal Šimečka zašel ve své slepé zlobě tak daleko, že prohlásil: „Uděláme všechno proto, aby Fico nevládl!“ A toho nyní atentátem také dosáhl. Reakce zastánců slovenské opozice dovedl do absurdna český ministr vnitra Vít Rakušan. „Prý nám sice ‚nechce radit‘, ale zároveň nám jako ‚expert‘ radí, že atentát na premiéra nemá politický podtón! Takže na Roberta Fica střílela zhrzená fanynka převlečená za důchodce?“ žasne nad výplodem Rakušanovy mysli slovenský přírodovědec, spisovatel a publicista Gustáv Murín.

Spisovatel Murín: Pan Šimečka, vzorný student převratů. Mrazivá slova o smrti v barevné revoluci
Foto: Reprofoto: Twitter
Popisek: Situace po střelbě na slovenského premiéra Roberta Fica

Slovenský tisk označil atentát na premiéra Roberta Fica za ránu do srdce slovenské společnosti. Co tu ránu způsobilo?

V tradičně tolerantní slovenské společnosti takový brutální útok mohl být způsoben pouze intervencí zvenčí. Tou byl příchod Michala Šimečky z Bruselu, školeného na převraty, s úkolem „zachránit“ Slovensko pro mocenskou kliku kolem jeho bývalé šéfky Leyenové. Začal tím, že porušil základní pravidlo demokratické politické scény – neuznal výsledky demokratických voleb. A veřejně to prohlašoval! Jeho děda-stalinista by ho pochválil. Od počátku nevybíravě útočil na vládu a chtěl odvolat jejího ministra, ačkoli ještě nebyla ani funkční! Šimečkovi bylo jedno, čím brutálně nakopne tuto vládu a zvláště Roberta Fica. Cokoli vláda udělala, nebo jen navrhla – řešil to demonstrací a vykřikováním nejagresivnějšího hecování proti této vládě. A celá klaka herců v čele s paní Vášáryovou ty útoky jen stupňovala. Kňažko vykřikoval, že musí být nové předčasné volby. Volali po „povstání“, tedy fakticky občanské válce! Ve své slepé zlobě zašel Michal Šimečka tak daleko, že prohlásil: „Uděláme všechno proto, aby Fico nevládl!“ A toho nyní i dosáhli.

Silnou polarizaci společnosti pochopitelně vnímal i sám předseda slovenské vlády, a to dokonce tak, že před měsícem předpověděl, že napětí a nenávist skončí útokem na vládního činitele. Čím se napětí a nenávist projevovaly a neexistovala možnost, jak obojí oslabit?

Žádná dobrá vůle ze strany vládní koalice nemohla pomoci, pokud zde byly jasné instrukce z Bruselu zbavit se nové vlády, která odmítla diktát skupinky kolem paní Leyenové. Vždyť i česká „fialová“ vláda přispěla k úmyslnému umělému špinění vlády Roberta Fica. A to hanebným odmítnutím jeho vstřícné iniciativy! Naopak okázale deklarovali, že si přejí na jeho místě právě Šimečku, vyškoleného v „barevných revolucích“. A každá „barevná revoluce“ začíná násilnou smrtí! Podle manuálu každá! To vzorný student převratů Šimečka nemohl přehlédnout...

Ovšem českému premiéru Fialovi už tak rekordně nedůvěryhodnému ani špinění Ficovy vlády u voličů nijak nepomohlo. Ale zpátky k dění na Slovensku. Místopředseda Národní rady Slovenské republiky i strany SMER-SD Ľuboš Blaha pronesl v parlamentu směrem k opozičním politikům: „Toto je vaše práce.“ Do jaké míry lze politické odpůrce Roberta Fica vinit z podílu na uskutečnění atentátu?

Jsme svědky bizarní situace, kdy novodobí komsomolci – nezapomínejme, že Evropskou komisi přes frakci, o které občané EU nic nevědí, ovládli extrémní levičáci jako Šimečka – proškolení na „barevné revoluce“, opravdu následovali tento CIA manuál. Do nepříčetna hysterizovali slovenskou společnost a nyní jsou překvapeni, že ono to funguje – vždyť každá „barevná revoluce“ startuje „povinnou smrtí“. A tak se komsomolec, který to spustil na Slovensku, teď tváří překvapeně a nechce se k následkům svého nehorázného štvaní hlásit? To je absurdní, ale velmi „progresivní“!

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jiří Hroník

dezinformace

Co přesně je podle vás dezinformace? Nemyslíte, že by si to měl každý vyhodnotit sám? Myslíte, že pravda se pozná vždy na první pohled? Vždyť spousta věcí se prokáže až časem. To bylo třeba povyku, když byl někdo proti očkování proti covidu, protože lidi stejně neochrání a ejhle, za čas se ukázalo, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

?????????????, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusexxxxaver , 17.05.2024 9:53:31
Zajímavé. Takže když denodenně píšu na diskuzích a bavím se s lidmi o těchto věcech, barevných revolucích, bezstrukturním řízení, KOB, DOTU, konceptuálním mozaikovém vzdělání atd, tak jsem označován za konspiračního teoretika, ........, ......co nic neví, protože něco takového samozřejmě neexistuje. Teď tady nějaký spisovatel Murín píše to samé, spolustraníci Fica se vyjadřují stejně a zajímalo by mě co na to ta veřejnost, ty masy lidí? Oni to jak se zdá znají stejně jako já, ale obvykle se bojí s tím jít na veřejnost, protože ta neznalá anebo hloupá veřejnost neschopná se něco přiučit, by se jim vysmála a měla by je za blázny a nikdy by je nevolila. To už jste zapoměli na Nord stream a Bidenovy žvásty o tom, že nebude nikdy zprovozněn? O pachateli se vymýšlejí pohádky a nebo se mlčí. Teď je to to samé. Je potřeba využít ty trumfy co dali Ficovi a jeho kamarádům do ruky. Udělali z Fica mučedníka. Obrátit to proti nim a proti Bruselu a všem libtardím nelidem co v zájmu dobra a těch nejlepších úmyslů dělají ta nejhorší zvěrstva. Tohle je reálný fašismus! Fašismus se dá naroubovat na jakoukoli ideologii i tu sebemírnější. Existuje tisíce let a jeho podstata se před věřejností skrývá. Taky nejde o nějaké koncentráky a masové vraždy dělané okatě, to se neosvědčilo. Dnes vás odříznou od práce, bankovního konta a nechají Vás chcípnout na ulici a všem to bude jedno. Takhle se dnes vraždí lidí a národy. Tak aby si toho nikdo nevšiml.

|  18 |  0

Další články z rubriky

Atomová válka? Červené tlačítko a návrat do pravěku, varuje odborník

18:46 Atomová válka? Červené tlačítko a návrat do pravěku, varuje odborník

I lokální použití jaderných zbraní by bylo přelomem v celé civilizaci. Tisíce obětí a další miliony …