Umělec Ivan Mládek: Osm let tu budou bolševici páchat brajgl. Až pak pochopíte, že jste naletěli

24.10.2013 17:08 | Zprávy
autor: Radim Panenka

ROZHOVOR Známý hudebník Ivan Mládek v předvolební kampani podpořil Stranu svobodných občanů Petra Macha. Podle Mládka jsou Svobodní nejlepší alternativou pro zklamané pravicové voliče. Hudebník ale dodává, že na velké strany jako ODS a TOP 09 nezanevřel a chtěl by je v Parlamentu také. Levicová vláda by nás prý přivedla do srabu, z něhož se těžko budeme dostávat.

Umělec Ivan Mládek: Osm let tu budou bolševici páchat brajgl. Až pak pochopíte, že jste naletěli
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivan Mládek hraje písničku Zlá baba...

Je o Vás známo, že dlouhodobě podporujete pravici. Nedávno jste vyslovil svoji podporu Straně svobodných občanů. Proč jste si vybral právě tuto stranu?

Její program je mi nejbližší a kromě toho v ní vidím nejvhodnější alternativu pro ty pravicové voliče, které zklamaly velké konzervativní strany. Je lepší podpořit a dát naději malé skvělé straně s lidmi, kterým věřím, než nejít k volbám vůbec. Já osobně jsem na velké pravicové strany nezanevřel, mrzely mě sice jejich koalice se sociálními demokraty, ale ze zodpovědnosti za nepoctivce z vlastních řad bych je nevinil. To, že se různí vyčůraní pravicoví zlodějíčkové na rozdíl od hloupých zlodějíčků sociálně demokratických nedali chytit při činu, to je spíš vina policie a justice než politických stran.

V Parlamentu bych rád viděl všechny pravicové strany, čím víc jich tam bude, tím líp pro lidi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Krysy tam pořád jsou.“ Šejna a Kubásek odhalují poměry na ministerstvu

9:31 „Krysy tam pořád jsou.“ Šejna a Kubásek odhalují poměry na ministerstvu

Na Ministerstvu životního prostředí (MŽP) podle komentátora Františka Kubáska stále působí lidé, kte…