Velké covidové pandemické hry. Pozvolná segregace neočkovaných. Černý scénář. Lékař Havrda promluvil

Spustit čtení článku
Tato funkce je povolena jen předplatitelům typu Lepší čtení a vyšší.
05.04.2022 16:40 | Rozhovor

Přestože se covid vytratil z hlavních zpráv, podle lékaře Miroslava Havrdy je to pouze otázka času, kdy se vrátí. „Myslím si, že vláda Změny a PirSTAN předá velkoryse naše národní zdravotní kompetence do rukou nevolených bruselských úředníků a světovými oligarchy sponzorovaného WHO. Ti nepochybně vymyslí pro záchranu lidstva povinné covidové pasy, které budou nutné pro cestování mezi jednotlivými zeměmi EU,“ nastiňuje události, které nás čekají po odeznění válečného dramatu na Ukrajině, mluvčí Paralelní lékařské komory.

Velké covidové pandemické hry. Pozvolná segregace neočkovaných. Černý scénář. Lékař Havrda promluvil
Foto: Archiv M. Havrdy
Popisek: Miroslav Havrda, místopředseda Svobodných a zakladatel Paralelní lékařské komory

Jak se zdá, válka na Ukrajině v médiích úplně přehlušila pandemii covid-19. Co to podle vás znamená? Je pandemie za námi, nebo jde pouze o mediální dojem? 
 
Všeobecně mají dnes média jako hlavní bod zájmu informace o válce na Ukrajině a problematiku uprchlíků před válkou. Covid již vyčichl a je málo zajímavý. Také mnoho lidí již ví, že se zde hrály Velké covidové pandemické hry a jednoduše zejména Českou televizi a Novu lidé vypínali. Také pokud je nyní mnoho hodin v televizích válka, nezbývá mediální čas na problematiku covidu, protiprávních opatření, řešení stagflace, na drahotu energií a paliv, na skokové zdražování všeho a chudnutí obyvatel.  
 
 
V nemocnici stále leží s covidem více než 1700 pacientů, denní nárůsty nových případů se pohybují v tisících. Přesto vláda pokračuje v rozvolňování a dnes de facto žádná protiepidemická opatření neplatí. Je to takto v pořádku? 
 
Všichni si pamatujeme, jak se před dvěma lety při desítkách a stovkách nakažených zavíraly obce, lidé museli nosit roušky dokonce i na ulici, nesmělo se jezdit mezi okresy… Nyní ani vyšší tisíce nakažených nebrání státu rozvolňovat protiepidemická opatření. To platí nejen u nás, ale i v celé Evropě. Jasně to ukazuje, že nejde o problém zdravotní, ale o problém politický. Covid tady mezi námi je, nejspíše i bude a musíme se s ním naučit žít. Otázkou je, kolik by v chřipkové epidemii leželo v nemocnici v podobné situaci lidí nakažených chřipkou. Myslím si, že by to bylo velmi podobné číslo jako dnes.
 
Konec restrikcí a protiepidemických opatření způsobil, že se de facto přestalo preventivně testovat, respektive se testují pouze lidé s příznaky. Nezakládáme si tím na další problémy a další eskalaci pandemie? 
 
Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

COVID

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Karel Výborný

Pochybnosti

Paní senátorko,ukázal Vám osobně někdo tzv dopis na rozloučenou vraha Kozáka? Původně dokonce mluvila o dvou dopisech.Ověřoval někdo pravdivost textu těchto dopisů? Skutečně bylo objektivně a dokonale zjištěno,že spáchal i vraždu v Klánovicích? Je dostupná analýza shody zbraně? Vše je velmi bizardní...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Za všechno může Babiš a Putin.“ Podnikatel se diví, kolik chytrých lidí věří nesmyslům

4:44 „Za všechno může Babiš a Putin.“ Podnikatel se diví, kolik chytrých lidí věří nesmyslům

Vyšší třída i střední třída nadále většinově podporuje vládu Petra Fialy. V ostatních zemích pak vol…