Velké sebevědomí a fajné hitlerjugend hadry. A ručičky štítící se práce. V čem Miky Minář připomíná Vyoralovi Gretu?

08.01.2021 15:50 | Zprávy
autor: Marek Korejs

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA V rámci genderové orwelovštiny už říkáme amen a awoman. Tuto žhavou liberálně progresivní novinku z amerického Kongresu samozřejmě nemohl Tomáš Vyoral nechat bez komentáře. Stejně jako jako ořiginální příspěvek Jiřího Pehe k osmnáctinám Grety Thunbergové.

Velké sebevědomí a fajné hitlerjugend hadry. A ručičky štítící se práce. V čem Miky Minář připomíná Vyoralovi Gretu?
Foto: Archiv Tomáše Vyorala
Popisek: Komentátor Tomáš Vyoral

Andrej Babiš zveřejnil jízdní řád české vakcinace proti covidu. Senioři nad 80 let se mohou k očkování hlásit od 15. ledna přes internetový rezervační systém nebo přes svého praktika. Od začátku února si pak bude o vakcínu moci zažádat kdokoli, rozhodným kritériem bude zdravotní stav dotyčného. Myslíte, že Česko tuto akci zvládne?

Soudě dle toho, že drtivou většinu všeho, do čeho se v rámci PR epidemie naše vláda pustila – ne že by to u jiné naší vlády, nedej bože té současné opoziční, bylo lepší – zfušovala, tak je dost možné, že i očkování bude tak trochu Kocourkov. I když tady jde stejně jako u nic nevypovídajících testů o skvělý kšeft a jistě nemalé všimné do kapes koronafašistů, takže si to budou hlídat jistě trochu lépe.

Nicméně v tomto případě by zfušování bylo jen ku prospěchu nám všem. Protože nás očkují rychlokvaškou, o které logicky vlastně nevíme nic, což přiznává i sám státním vyznamenáním ověnčený tunelář Prymula. Vakcínou či vakcínami, u kterých zodpovědnost za újmy na zdraví očkovaného nenese výrobce, ale stát. Tudíž nulová zodpovědnost výrobce a prodejce a veškeré průšvihy zaplatíme opět my, daňoví poplatníci. Vakcínu, u které nevíme, jak dlouho bude působit, dle Reinharda Prymuly a postupně prosakujících informací pak nezabrání ani šíření viru ani možnému nakažení, ale jen těžkému průběhu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…