Vidlák odhalil, co se stalo s Čechy a vyhřezlo to na Slavii

13.05.2026 10:40 | Rozhovor

VIDLÁKŮV TÝDEN Zhrubnutí společnosti, které se vyjevilo při derby Sparty a Slavie? Ano, ale nemůže za to Babiš, říká moravský zemědělec a bloger Daniel Sterzik, zvaný Vidlák. Problém je podle něj v tom, že lidé chudnou a štve je to. „Nedivte se, že lidi štve, že se s tím nic neudělalo. Evropské hodnoty jsou stále blbější a totalitnější, americké prezidenty víc než svoboda zajímají peníze, naše důchody shořely na Ukrajině… Mělo by nás spíš překvapovat, jak málo hustá ta dnešní atmosféra je,“ tvrdí.

Vidlák odhalil, co se stalo s Čechy a vyhřezlo to na Slavii
Foto: Repro Youtube
Popisek: Invaze na hřiště z Tribuny Sever
Tak se všichni rozhorlují nad tím, co se stalo na Slavii v Edenu. A samozřejmě za to dle liberálů mohou Babiš, Turek a Macinka, protože za jejich vlády dochází ke „zhrubnutí společnosti.“ Jak se to jeví z Vidlákova?
 
Z Vidlákova se to jeví, že víc než ke zhrubnutí společnosti dochází k masové debilizaci. Víte, já sport vždycky sledoval jen okrajově a nejsem žádný znalec, ale pochopil jsem správně, že Slavia vyhrávala, chyběly jí minuty do výhry titulu a JEJÍ VLASTNÍ FANOUŠCI ji o titul připravili, protože vyběhli na hřiště podle vzoru svých ukrajinských kolegů z Majdanu? A k této debilitě se vyjádřili takřka všichni pravdoláskařští politici a řekli, že za to může Babiš? To bude henten hantavirus... leze to na mozek.
 
Já si tedy dovoluji tvrdit, že někdy od roku 2020 atmosféra v téhle zemi houstne. Lidé jsou protivní, nedůtkliví a, s prominutím, kyselí jak pr... Všiml jste si toho také?
 
Jo, všiml jsem si toho, ale vůbec se tomu nedivím. Přestali jsme být pupkem světa, staré zaručené recepty na zbohatnutí a prestiž přestaly fungovat, ukázalo se, že i v Ugandě mají hezčí a čistší letiště než v Praze, jakási Dubaj se během dvaceti let proměnila v centrum světového byznysu a postavili tam nejvyšší mrakodrap světa, zatímco u nás postavili jen tunel Blanka a to jen díky úplatkářskému umění Romana Janouška, protože kdyby nedělal korupci, nepostavilo by se nic.
 
Se nedivte, že to lidi štve a dvojnásobně je štve, že se s tím nic neudělalo. Evropské hodnoty jsou stále blbější a totalitnější, americké prezidenty víc než svoboda zajímají peníze, naše důchody shořely na Ukrajině... mělo by nás spíš překvapovat, jak málo hustá ta dnešní atmosféra je. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Já bych v tom politiku tolik nehledal, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseAch jo (bls1) , 13.05.2026 11:28:38
spíš nedostatek koníčků. Co dnes vlastně lidé mají za koníčky? Nejradši někam cestovat a tam jíst a pít. Řekněme, že jim to zabere tak měsíc do roka, ale co ten zbytek? Někteří vyplňují čas sportováním, ale pořád to jsou aktivity, kde po vás nic nezůstane. Nestaví si domy, nepěstují svoje ovoce a zeleninu, nespravují auta apod. Všechno si jen kupují. I na to hubnutí už prý jsou zázračné pilulky. Takže všechno je určeno penězi a tam drtivá většina brzo narazí na svůj příjmový strop. Ještě tak čekat na dědictví...

|  10 |  0

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…