Vždy budeme prosazovat správná řešení, říká kandidátka na primátorku Liberce Věnceslava Drábková z SPD

24.09.2018 15:02 | Zprávy

ROZHOVOR „Bude mi ctí získat důvěru občanů a mít možnost napomoci změně, kterou naše město skutečně potřebuje. Proto kandiduji za hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD), které ve svém celostátním programu navrhuje provést zásadní politické změny – přímou demokracii, odvolatelnost politiků a jejich případnou trestní a hmotnou odpovědnost,“ říká ke své kandidatuře na libereckou primátorku Drábková z SPD.

Vždy budeme prosazovat správná řešení, říká kandidátka na primátorku Liberce Věnceslava Drábková z SPD
Foto: Archiv VD
Popisek: Věnceslava Drábková, kandidátka na primátorku Liberce
Jste lídrem SPD pro komunální volby v Liberci.  Je to pro vás vrchol politické kariéry? 
 
Do politiky jsem vstoupila před třemi lety. Mým cílem je být politicky aktivní a pomoci tak změnit názor našich spoluobčanů na politiky. Jsem přesvědčena, že politika potřebuje nové tváře a také, že se politika dá dělat čistě a lze skutečně prosazovat zájmy nás obyčejných lidí. Bude mi ctí získat důvěru občanů a mít možnost napomoci změně, kterou naše město skutečně potřebuje. Proto kandiduji za hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD), které ve svém celostátním programu navrhuje provést zásadní politické změny – přímou demokracii, odvolatelnost politiků a jejich případnou trestní a hmotnou odpovědnost. SPD má i další cíle, jako je zvýšení starobních důchodů, podpory rodin s dětmi a podobně. Mým cílem je tyto problémy, jako lídr kandidátky v Liberci, pomoci vyřešit na úrovni samosprávy.
 
Jaká jsou hlavní témata, se kterými jdete do komunálních voleb v Liberci? A jakým způsobem je plánujete prosadit?
 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…