Zvrácenost! Novotný a plesnivá tykev? Tomáš Vyoral řekl věci, ze kterých v ODS zmodrají. Ale nejen oni. I Nora Fridrichová a Mikuláš Minář

28.02.2020 16:06 | Zprávy

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Kauza Foldyna? To spíše ČSSD, stejně jako ODS, opustila své voliče, myslí si komentátor Tomáš Vyoral a trefuje se do ministra zahraničí Tomáše Petříčka. Vyjádřil se také k číslům, která jsou velmi nepříjemná pro Milion chvilek. Kde ale pořádně přiložil pod kotel, je ODS. Jde o Pavla Novotného, který byl čerstvě pravomocně odsouzen.

Zvrácenost! Novotný a plesnivá tykev? Tomáš Vyoral řekl věci, ze kterých v ODS zmodrají. Ale nejen oni. I Nora Fridrichová a Mikuláš Minář
Foto: Archiv Tomáše Vyorala
Popisek: Komentátor Tomáš Vyoral

„V oblasti mediálního vzdělávání je potřeba provést systémové změny, jejichž nositelem by mělo být Ministerstvo školství,“ napsal v otevřeném dopise ministru školství Karel Strachota, ředitel programu Jeden svět na školách, provozovaného Člověkem v tísni. Domníváte se, že naše školství potřebuje v této oblasti nějaké změny? A měl by se jich ujmout třeba právě pan Strachota?

Ano. Školství potřebuje absolutní distanc a odříznutí od jezinek typu Strachoty a jeho Člověka v tísni, od elfíka Kartouse, od hvězdy filmů pro dospělé pány Jakuba Jandy a jeho Evropských hodnot a od jim podobných. Výše zmínění charakteroví mrzáci a bezpáteřní manipulátoři, indoktrinátoři a propagandisti by měli být drženi na míle daleko od jakýchkoliv dětí a studentů. V zájmu všech lidí dobré vůle.

Praha změnila adresu ruské ambasády, nově se to místo jmenuje náměstí Borise Němcova, po zavražděném ruském opozičním politikovi. Je hotovo, byl to podle vás dobrý tah?

Otázkou je, pro koho. Nevím, zda šlo o dobrý tah, ale zcela jistě o politicky uvědomělý a prorežimně žádoucí. Režimem samozřejmě nemyslím premiéra Babiše a prezidenta Zemana, ale Brusel a Washington. Ostatně sám primátor Hřib přeci řekl, že v tomto ohledu následuje kroky Washingtonu. Rektální alpinismus proveden na jedničku, a poté, co pan Hřib vyletí z magistrátu, jistě dostane nějaké jiné teplé a dobře placené místečko. Nejlépe z peněženek daňových poplatníků.

Vedení Prahy má evidentně všechno jiné důležité pro Pražany hotovo, a tak s levným hrdinstvím fušuje do mezinárodní politiky. Už na gymnáziu nám jeden učitel říkal, že pojmenování ulic a náměstí po konkrétních osobách je z pohledu historie, změn režimů a úhlů pohledu ošidné. Hřib měl logicky jiného učitele, možná starého diplomata a dle mého přesvědčení americkou spojku u nás Petra Koláře. Otce starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře, druhého z pražské psychopatické partičky levných prorežimních hrdinů, do které patří ještě čerstvě pravomocně odsouzené zhmotněné ADHD Pavel Novotný.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Marek Korejs

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

mandát

Je pravda, že nově zvolení europoslanci se ujmou mandátu až příští týden? Proč až tak pozdě? A co mě zajímá víc je, zda teda do té doby rozhodují ještě poslanci, co třeba ani neobhájili mandát? Jestli to tak funguje, tak podle mě u některých může dojít třeba i ke korupci nebo k urychleným hlasováním...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Bude horko.“ Další vývoj v Evropě? Markéta Šichtařová má špatné zprávy

18:10 „Bude horko.“ Další vývoj v Evropě? Markéta Šichtařová má špatné zprávy

INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ V příštím týdnu, v čase dovolených a bez pozornosti veřejnosti, má Fial…