"Víno bude stejně jako minulý rok zájemcům o ochutnání k dispozici zdarma, a to na Slavnostech vína, které se konají v sobotu 18. listopadu od 14 hodin v kulturním domě," zve všechny milovníky vína náměstek primátora Daniel Marek.
A proč je víno z vinice Podstupenský pramen cuveé? Jde totiž o víno, které vzniklo odborným smícháním několika odrůd, v tomto případě jsou to Johanniter a Solaris, které byly odborníky doporučeny jako nejvhodnější do podmínek, které Mladá Boleslav nabízí.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


