Břeclav: Hasiči cvičili zásah na zimním stadionu

15.05.2022 7:35 | Tisková zpráva

Zásah při úniku čpavku na zimním stadionu nacvičovali příslušníci Hasičského záchranného sboru a dobrovolní hasiči z Poštorné a ze Staré Břeclavi.

Břeclav: Hasiči cvičili zásah na zimním stadionu
Foto: breclav.org
Popisek: Pohled na Břeclav

Cvičení se zúčastnili i zástupci dalších složek Integrovaného záchranného systému - Policie ČR, Městská policie Břeclav a Zdravotnická záchranná služba. Součástí cvičení byla i záchrana zraněných osob z prostoru strojovny a hostelu, jejich dekontaminace a předání záchranářům.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Máte dojem, že je v Praze dostupné bydlení?

Není a to jste byl několik let i primátor a ve vedení Prahy jste i teď, tak jak vám věřit, že pro lepší dostupnost opravdu něco uděláte, když jste do teď nic neudělali, a to jste byli i ve vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Město začalo stavět dům pro chráněné bydlení

16:21 Kroměříž: Město začalo stavět dům pro chráněné bydlení

Kroměřížská radnice zahájila stavbu bytového domu pro chráněné bydlení v Pavlákově ulici.