Tramvaj s interiérem a polepem připomínajícím vesmír vyjela z Komenského náměstí v 18 hodin. Tam na ni čekalo 400 cestujících. „Postupně ale přistupovali další. Nakonec se otevření ulice zúčastnilo na tisíc cestujících,“ uvedla mluvčí DPMB Hana Tomaštíková. Někteří účastníci první jízdy získali volnou vstupenku na Brněnskou hvězdárnu. Další 2 tisíce poukázek na nákup 1+1 vstupenky zdarma mohli lidé nalézt v držadlech tramvají po celý minulý týden.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

