Brno: Nová vyhláška řeší problém ulic posetých popelnicemi

28.01.2016 20:15 | Zprávy
autor: PV

Rada města Brna dnes projednala nové znění vyhlášky o systému nakládání s komunálním odpadem. Nejvážnějším problémem, kvůli kterému se vyhláška upravuje, jsou popelnice lemující řadu brněnských ulic.

Brno: Nová vyhláška řeší problém ulic posetých popelnicemi
Foto: Martin Šimák
Popisek: Pohled na Brno shora, letecký snímek

Majitelé domů, kteří je využívají, budou mít nově povinnost řešit jejich stálé umístění na svém pozemku. Jinde je mohou umístit jedině se souhlasem majitele pozemku.

Lidé, kteří byli dosud zvyklí využívat chodníku před domem pro stálé umístění svých popelnic, budou muset najít místo na svém pozemku, nebo se dohodnout s městskou částí na tom, jak umístění popelnice uspokojivě vyřešit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Proč fandíte Orbánovi?

Mě přijde, že mu demokracie nic moc neříká a dost si ji vykládá po svém. Ani si nemyslím, že je dobrý spojenec, pokud teda nepočítám jeho spojenectví s Putinem. Mimochodem to se vám zamlouvá? A jaký je vůbec váš názor na Putina?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 8 slavila 130 let od zavedení elektrické tramvaje

13:05 Praha 8 slavila 130 let od zavedení elektrické tramvaje

Na Palmovce se včera slavilo velké výročí, přesně 130 let od chvíle, kdy mezi Karlínem, Libní a Vyso…