Česká Lípa: Město žádá o přidělení desítek pracovníků na veřejně prospěšné práce

03.02.2016 15:44 | Zprávy
autor: PV

Celkem 64 lidí z evidence úřadu práce by mělo být zaměstnáno na veřejně prospěšné práce v České Lípě. Čeká je především úklid a čištění městských komunikací, veřejných ploch včetně základního ošetřování městské zeleně.

Česká Lípa: Město žádá o přidělení desítek pracovníků na veřejně prospěšné práce
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa

Celkem 64 lidí z evidence úřadu práce by mělo být zaměstnáno na veřejně prospěšné práce v České Lípě. Čeká je především úklid a čištění městských komunikací, veřejných ploch včetně základního ošetřování městské zeleně, ale také dětských hřišť, laviček nebo zastávek MHD. Zaměstnávání lidí na veřejně prospěšné práce je jednou z priorit současného vedení města.

Českolipští radní proto schválili podání žádosti o tyto pracovníky na českolipský úřad práce. Pokud město se svou žádostí uspěje, budou se tito pracovníci po dobu 12 měsíců podílet zejména na ručním úklidu města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Proč fandíte Orbánovi?

Mě přijde, že mu demokracie nic moc neříká a dost si ji vykládá po svém. Ani si nemyslím, že je dobrý spojenec, pokud teda nepočítám jeho spojenectví s Putinem. Mimochodem to se vám zamlouvá? A jaký je vůbec váš názor na Putina?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Výstavba třípodlažního parkovacího domu Rožberk začne už příští měsíc

22:09 Hradec Králové: Výstavba třípodlažního parkovacího domu Rožberk začne už příští měsíc

Přehlednost v parkování a více míst pro rezidenty má přinést parkovací dům Rožberk v Jižní ulici na …