Česká Lípa: Známe vítěze akce Do práce na kole

11. 6. 2019 19:44

Po celý květen se registrovaní účastníci soutěže Do práce na kole dopravovali do zaměstnání jinak než autem - jezdili na kole, koloběžce, běhali nebo chodili pěšky. Česká Lípa nyní zná vítěze této soutěže.

Česká Lípa: Známe vítěze akce Do práce na kole
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa
reklama

Vyhlášení vítězů proběhne v sobotu 22. června od 15:00 v klášterních zahradách. Tam bude právě probíhat program Domu dětí a mládeže Libertin k Městským slavnostem, návštěvníci se mohou těšit na ukázky nejrůznějších sportů, navíc se budou moci svézt na koloběžkách, které zapůjčí Regionální turistické informační centrum.

Město vyhlásí vítěze hned ve čtyřech kategoriích, a to nejlepší tým, jednotlivce, kteří najezdili na kole nejvíc kilometrů, muže a ženu, kteří do práce nachodili/naběhali nejvíce kilometrů a pak cyklozaměstnavatele roku. A kolik mohli vítězové za květen ujezdit kilometrů? Například vítězi mezi cyklisty se během května podařilo najet neuvěřitelných 1084,6 km, nejlepší chodec/běžec pak ušel/uběhl celkem 430,2 km.

Na vítěze čekají hodnotné ceny - poukazy na vstup do českolipského bazénu, na letní akce v amfiteátru v klášterních zahradách, na vodní hrad Lipý a také poukázky do nově zřízeného bezobalového obchodu na Škroupově náměstí či do prodejny zdravé výživy CL Bio.

Děkujeme partnerům za věnování poukazů a děkujeme také kavárně Split, Union a Kafe Laky za skvělé nápoje pro naše cyklisty během květnové akce.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Olomouc: Město rozdává roušky sociálně slabým a připravuje respirátory pro seniory

12:03 Olomouc: Město rozdává roušky sociálně slabým a připravuje respirátory pro seniory

Skoro tisíc balení po padesáti kusech zdravotních roušek včera rozvezli pracovníci odboru sociálních…