České Budějovice: První fáze soutěže o návrh na bytový dům 4 Dvory

22.12.2020 9:15 | Zprávy
autor: PV

Soutěž na novostavbu městského bytového domu se sociálním a dostupným bydlením ve Čtyřech Dvorech postoupila do další fáze. Porota na dvoudenním zasedání hodnotila více než třicet soutěžních návrhů a z nich vybrala šestici nejlepších, které se během následujících týdnů dopracují do podoby studie.

České Budějovice: První fáze soutěže o návrh na bytový dům 4 Dvory
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

Město České Budějovice vyhlásilo soutěž o návrh na novostavbu bytových domů v lokalitě 4Dvory se záměrem získat projekt na více než 140 bytů, které budou poskytovat nájemní bydlení pro různé skupiny obyvatel, doplněné o menší komerční prostory. Záměr je v souladu s dlouhodobou strategií Koncepce dostupného bydlení Města České Budějovice a město jako veřejný zadavatel s vědomím velikosti a významu investice věří, že bytové domy budou pro ostatní stavebníky v krajském městě ukázkovým příkladem architektonického řešení i okolního veřejného prostranství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Zdravější a chutnější školní stravování

19:47 Pardubice: Zdravější a chutnější školní stravování

Vzdělávací cyklus byl rozdělen do dvou navazujících částí. První seminář probíhal v ukázkových prost…