Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Akciová společnost Teplárna České Budějovice je letos zatím jedinou jihočeskou firmou, která získala titul Bezpečný podnik. Zařadila se tak mezi 72 českých společností, které toto ocenění vlastní.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Má soud nějaké možnosti, jak donutit politiky dodržovat své sliby? A je vůbec v kompetenci soudců to posuzovat? Není to spíš na voličích? A nebylo by tak prospěšnější, prosadit spíš odvolatelnost politiků. Byl byste pro?
Vážení občané Míkovic, ve středu 18. 2. proběhne setkání starosty města s místní částí Míkovice a mí…