Českolipské děti dostanou nové herní prvky

20.06.2017 20:40 | Zprávy
autor: PV

V Dolní Libchavě se děti dočkají zcela nového dětského hřiště. Novinkami bude vylepšeno dětské hřiště v ul. Větrná a Park dětí v ul. 28. října.

Českolipské děti dostanou nové herní prvky
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa

„Stav českolipských dětských hřišť se s časem mění, technický stav herních prvků se zhoršuje, proto jsme se rozhodli vyměnit je tak, aby ty nové byly bezpečné a odpovídaly moderní době,“ uvádí místostarosta Juraj Raninec.

Zcela nové hřiště bude vybudováno v Dolní Libchavě. V této lokalitě hřiště léta chybí, a proto město vychází vstříc požadavkům občanů na jeho vybudování. Staré herní prvky budou vyměněny na dětském hřišti v ul. Větrná. Doplněno bude hřiště v Parku dětí v ul. 28. října, a to lezeckou stěnou popř. venkovními fitness prvky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Město ukáže, kolik talentu mezi seniory máme

7:17 Ústí nad Labem: Město ukáže, kolik talentu mezi seniory máme

Výtvarná a literární soutěž SEN-ART 2026 nabízí jedinečný prostor pro všechny seniory nad 60 let.