Český Krumlov oceněn na TTG Travel Awards 2011

21.02.2011 16:16 | Zprávy
autor: ckrumlov.info

V sobotu 12. února byly v pražském hotelu Kampa slavnostně předány ceny vítězům již 13. ročníku TTG Travel Awards a město Český Krumlov neodešlo s prázdnou.

Český Krumlov oceněn na TTG Travel Awards 2011

V kategorii Nejvstřícnější region či město v ČR zvítězilo hlavní město Praha a hned za ním se na stříbrné příčce umístil Český Krumlov.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Město dokončilo novou studii interiéru bazénu

22:05 Kroměříž: Město dokončilo novou studii interiéru bazénu

Rada schválila novou architektonickou studii a vyhlásila veřejnou zakázku na projekt rekonstrukce pl…