Cheb: Zastupitelé neschválili program zasedání

30. 6. 2017 13:43

Na programu včerejšího zasedání Zastupitelstva města Chebu bylo k projednání.připraveno 37 materiálů. Program však schválen nebyl.

Cheb: Zastupitelé neschválili program zasedání
Foto: mestocheb.cz
Popisek: Náměstí v Chebu

Podle opozičních zastupitelů (ODS, ČSSD, KSČM) byla důvodem údajná špatná komunikace a nemožnost předjednání materiálů před jednáním zastupitelstva. S tímto tvrzením však předsedající starosta Antonín Jalovec nesouhlasí.

„Zhruba před měsícem jsem zaslal všem předsedům opozičních klubů emailovou zprávu s návrhem na společná setkání a případné konzultace v oblasti otázek vedení města. Zpětné reakce byly negativní. Proto dost dobře nechápu tuto argumentaci. To, že nebyl schválen program zastupitelstva, má jediný následek. Musíme navrhnout do patnácti dnů mimořádný termín jednání, abychom mohli materiály týkající se například prodeje pozemků, schválení dotace pro mažoretky a orchestr na zájezd do USA, financování Hospice sv. Jiří řádně projednat. Jedná se totiž o práci všech odborů a zaměstnanců města a některé termíny doslova hoří,“ upřesnil starosta Jalovec.

Před ukončením jednání zastupitelstva byl starostou ještě navržen zástupcům politických klubů další termín k diskusi. V případě zájmu by se politici s vedením města měli sejít v pondělí 3. července.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Zkouška protipovodňových opatření byla úspěšná

21:27 Ústí nad Labem: Zkouška protipovodňových opatření byla úspěšná

Ověření součinnosti všech subjektů a funkčnosti všech součástí protipovodňových opatření bylo cílem …