Chrudim obhájila nejvyšší kategorii „A“ z oblasti místních Agend 21 i v roce 2015

04.12.2015 20:26 | Zprávy
autor: PV

Za účasti Jana Kříže, náměstka ministra, Anny Kárníkové, ředitelky odboru udržitelného rozvoje na Úřadu vlády ČR, Aleny Šteflové, ředitelky Kanceláře WHO v ČR a Michala Broži, ředitele Informačního centra OSN v Praze proběhlo v Kaiserštejnském paláci v Praze na Malé Straně v rámci konference Národní sítě Zdravých měst ČR ocenění i našeho města – města Chrudim.

Chrudim obhájila nejvyšší kategorii „A“ z oblasti místních Agend 21 i v roce 2015
Foto: chrudim.eu
Popisek: Chrudim

22. Konference Národní sítě Zdravých měst (NSZM) proběhla ve spolupráci s Radou vlády pro udržitelný rozvoj, připomněla současně výročí 70 let OSN a ukázala „neudržitelnější“ certifikovaná místa v Česku, nabídla řadu inovací a inspirací z praxe měst a regionů na témata související s kvalitou úřadů, zapojováním veřejnosti, plánováním a řízením či s mezinárodní spoluprací.

V rámci panelové diskuse proběhla prezentace našeho města, které realizuje projekt Zdravé město a místní Agendu 21. Zástupci města Chrudim představili přítomným, jak naplňují závazky z oblasti zdraví, jak je ve městě rozvíjeno dobrovolnictví či jak město zapojuje veřejnost do dalšího rozvoje města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Nová ambulance denzitometrie

22:41 Louny: Nová ambulance denzitometrie

Od července bude na poliklinice v Lounech nově k dispozici ambulance denzitometrie.