22. Konference Národní sítě Zdravých měst (NSZM) proběhla ve spolupráci s Radou vlády pro udržitelný rozvoj, připomněla současně výročí 70 let OSN a ukázala „neudržitelnější“ certifikovaná místa v Česku, nabídla řadu inovací a inspirací z praxe měst a regionů na témata související s kvalitou úřadů, zapojováním veřejnosti, plánováním a řízením či s mezinárodní spoluprací.
V rámci panelové diskuse proběhla prezentace našeho města, které realizuje projekt Zdravé město a místní Agendu 21. Zástupci města Chrudim představili přítomným, jak naplňují závazky z oblasti zdraví, jak je ve městě rozvíjeno dobrovolnictví či jak město zapojuje veřejnost do dalšího rozvoje města.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

_profil_top.jpg)
