Děčín: Otevření turistické sezóny proběhne v polovině března

29.02.2016 15:00 | Zprávy

Na atraktivní zahájení turistické sezóny se mohou těšit malí i velcí v sobotu 19. března. V ten den se otevřou zámecké jižní zahrady. Slavnostní otevření turistické sezóny pořádá město již po druhé a stejně jako v loňském roce bude pro návštěvníky zámku a podzámčí připraven bohatý program.

Děčín: Otevření turistické sezóny proběhne v polovině března
Foto: decin.cz
Popisek: Děčín

„Chtěli jsme letošní akci trochu ozvláštnit, připravili jsme si proto zajímavý nejen kulturní program,“ řekla Hana Cermonová, náměstkyně primátorky. Kromě jízd na elektrokolech a koloběžkách si budou moci děti zasoutěžit a získat tak zajímavé ceny. Svou činnost zde představí také poskytovatelé služeb v cestovním ruchu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

vstup do vlády

Jaké jsou vaše 3 hlavní podmínky, přes které nejede vlak, a za jakých byste šli do vlády s ODS a spol? Nebo s ODS už nikdy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Letní měsíce využila Astra k modernizaci elektroinstalace

19:06 Zlín: Letní měsíce využila Astra k modernizaci elektroinstalace

V letních měsících prošla rozsáhlou rekonstrukcí elektroinstalace v hlavní budově Domu dětí a mládež…