Domažlice: Preventivní akce zaměřená na chodce byla úspěšná

29.11.2021 21:49 | Tisková zpráva
autor: PV

Tento týden se uskutečnila preventivní akce zaměřená na pohyb chodců po pozemní komunikaci. Jednalo se o společnou akci Městské policie, Policie České republiky a BESIPu.

Domažlice: Preventivní akce zaměřená na chodce byla úspěšná
Foto: domazlice.info
Popisek: Domažlice

Kontrola chodců proběhla v době příchodů dětí do Základní školy Komenského 17 v Domažlicích. Byla zaměřena na správné přecházení školáků po přechodu pro chodce, přecházení na „červenou“ i přecházení mimo přechod pro chodce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bezpečné země

Kdo a podle čeho rozhoduje o tom, jaká země bude označená za bezpečnou? A co vůbec nechápu, v čem je pro nás bezpečnější, že se u lidí, kteří budou z jakýchsi bezpečných zemí přicházet zrychlí azylové řízení? Já mám pochybnosti, že zrychlení povede k větší efektivně, spíš to obecně bývá naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostrava: Místa posledního odpočinku nejsou na okraji zájmu

7:14 Ostrava: Místa posledního odpočinku nejsou na okraji zájmu

Díky rekordním dotacím města je v Ostravě revitalizována celá řada hřbitovů.