„Letos máme vánoční strom o něco menší než v předchozích letech. Neubírá to však jeho kráse, právě naopak. Menší strom jsme vybrali záměrně s ohledem na bezpečnost návštěvníků náměstí,“ uvedla Zdeňka Leščišinová, starostka města. Výška vánočního stromu byla zvolena s ohledem na stávající vlivy počasí, zvláště pak sílu větru v zimním období posledních let, aby se předešlo možným bezpečnostním rizikům a vzniku škod. Letošní vánoční strom městu věnoval pan Jiří Šigut z Čeladné, který jej před lety jako malou sazeničku zakoupil v Kroměříži.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


