Frýdek-Místek: Nová tradice na radnici

24.12.2016 18:59 | Zprávy
autor: PV

V dopoledních hodinách 22.prosince přinesli na frýdeckou radnici místní skauti Betlémské světlo. Jeho přenesením z lucerny na lucernu zřejmě zažehli novou tradici ve Frýdku-Místku.

Frýdek-Místek: Nová tradice na radnici
Foto: frydekmistek.cz
Popisek: Frýdek-Místek

„Betlémské světlo tu máme takto poprvé a skutečně věříme, že by tomu tak mohlo být každoročně, aby si lidé zvykli, že na radnici mohou těsně před Štědrým dnem tento symbolický plamen získat,“ uvedl Libor Koval, který skauty přijal spolu s Marcelem Sikorou a primátorem Michalem Pobuckým. Toho zajímala technická stránka věci, jak skauti oheň distribuují a udržují. Ti Betlémské světlo střeží ve více zdrojích, však i na frýdeckou radnici přišli hned se čtyřmi lucernami.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Politická kultura

I mě se čím dál víc příčí. Stejně, jako se mi příčí to, jak politici pohrdáte těmi, co mají odlišný názor a urážíte je. Netvrdím, že vy, ale třeba politici z ODS a STAN to dělají. A nevšimla jsem si, že byste se proti tomu ohradila. Proč? A jak tedy přesně chcete změnit politickou kulturu? Kristýna

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Studentská hra pomáhá zvládat ADHD

10:46 Plzeň: Studentská hra pomáhá zvládat ADHD

Nová mobilní hra, která pomáhá se soustředěním a poruchou pozornosti, míří z Plzně do světa. Pětice …