Frýdlant vypomáhá myslivcům při obnově odchovny divokých kachen

11.02.2016 19:31 | Zprávy
autor: PV

Opravu střechu, kterou zatéká, plánují letos členové Mysliveckého spolku Harta Višňová ve své klubovně a odchovně divokých kachen ve Frýdlantu. Pomůže jim s tím i Město Frýdlant. Myslivcům totiž darovalo dřevo na novou střechu.

Frýdlant vypomáhá myslivcům při obnově odchovny divokých kachen
Foto: wikipedia
Popisek: Frýdlant

„Jde o dřevo z městských lesů. Konkrétně o smrky, které byly napadené kůrovcem a bylo tak jako tak nutné je pokácet,“ říká starosta Frýdlantu Dan Ramzer.

Klubovna mysliveckého sdružení, která je ve Frýdlantě u městského hřbitova, si už opravu střechy zaslouží. „Vznikla v 70. letech minulého století a od té doby v ní žádná rekonstrukce neproběhla. Střechou zatéká a ničí se interiér. Může za to jednak stáří materiálu, který na ni byl použit, na vině jsou ale také zloději kovů. Ti na nevysoký objekt lezli a střechu na některých místech poškodili,“ vysvětluje za Myslivecký spolek Harta Višňová Josef Hrdina.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…