Hodonín: Brandlova ulice na Větrné Hůrce dostane novou tvář

07.07.2017 13:26 | Zprávy
autor: PV

V polovině měsíce července odstartují práce v ulici Brandlova v rámci projektu regenerace sídliště Větrná Hůrka. Obyvatelé se dočkají úpravy zpevněných ploch – chodníků a parkovacích míst pro své automobily, a také vybudování autobusové zastávky včetně krytého přístřešku a úpravy zelených ploch. Stavební práce za téměř 10 milionů korun budou trvat zhruba tři měsíce.

Hodonín: Brandlova ulice na Větrné Hůrce dostane novou tvář
Foto: wikipedia
Popisek: Hodonín

Součástí projektu je vybudování šest stání s bezbariérovým přístupem a vytvoření 41 nových parkovacích míst. Pro bezpečný pohyb chodců vzniknou tři přechody, a to v křižovatce ulic Brandlova a Vančurova.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Město ukáže, kolik talentu mezi seniory máme

7:17 Ústí nad Labem: Město ukáže, kolik talentu mezi seniory máme

Výtvarná a literární soutěž SEN-ART 2026 nabízí jedinečný prostor pro všechny seniory nad 60 let.