Hradec Králové: Koupaliště Flošna bude za deště zavřené

14.05.2018 19:09 | Zprávy
autor: PV

Koupaliště Flošna v Hradci Králové se poprvé letos otevřelo v sobotu 12. května 2018. První plavci vyzkoušeli ohřátý 50m bazén již po 10. hodině. Po sobotních odpoledních bouřkách se v neděli počasí umoudřilo a návštěvníci si tak mohli vychutnávat koupání a atrakce až do 19. hodiny.

Hradec Králové: Koupaliště Flošna bude za deště zavřené
Foto: Archiv autora
Popisek: Koupaliště Flošna

Zatím je koupaliště v režimu vedlejší sezóny, což znamená hlavně výhodnější vstupné, ale provoz se bude řídit počasím. Vzhledem k tomu, že má do České republiky dorazit ochlazení a déšť, bude koupaliště Flošna od úterý 15. 5. uzavřeno až do příchodu dalšího teplého počasí. Návštěvníci zatím mohou využívat krytý plavecký bazén a aquacentrum v Městských lázních na Eliščině nábřeží.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Pomoc

Mě se líbí, jaká všechna opatření navrhujete na pomoc lidem kvůli zdražování. Bylo by fajn, kdyby jste je prosadili, ale to je i můj dotaz, proč jste nic z toho, co teď navrhujete neprosadili už v minulé vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno: Na Křížové má vzniknout až 90 bytů

10:23 Brno: Na Křížové má vzniknout až 90 bytů

V proluce na Křížové by podle záměru městské části Brno-střed mohlo vyrůst několik bytových domů s a…