Hradec Králové: Koupel na Marokánce si odpusťte

11.07.2019 8:38 | Zprávy
autor: PV

Vodní plocha v dobývacím prostoru Marokánka nedaleko Bělče a Krňovic v městských lesích není určena ke koupání a pro citlivé jedince může být její voda i nebezpečná. Navíc, lidé by sem neměli ani chodit či jezdit auty, obojí je totiž zakázané!

Hradec Králové: Koupel na Marokánce si odpusťte
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

„Voda sice vypadá hezky, ale může způsobit vážné kožní problémy,“ uvedla Aneta Bůžková z Městských lesů Hradec Králové, společnosti, která se o lesy v majetku města stará. Dodala, že lidé by proto v letních dnech měli osvěžení hledat ve vlastním zájmu raději jinde.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Smrt

Kdo a komu přesně (píšete že nám) přál smrt? Přát komukoliv smrt mi přijde za hranou a co vím, tak někomu vyhrožovat smrtí je i výhružka, což je protizákonné. Nevím, zda když mu ji přejete, je to to samé. Je nebo není? Prám se i proto, jestli se budete bránit nějak soudně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Festival Zuška?Zuška! Umění mladých ovládne centrum města

13:44 Zlín: Festival Zuška?Zuška! Umění mladých ovládne centrum města

Blíží se největší festival mladých uměleckých talentů ve Zlínském kraji – Festival Zuška?Zuška! & ZU…