Nejčastěji půjde o borovičky, kterých v hradeckých lesích roste nejvíc, ale lesníci pro zájemce připravili také smrky ztepilé a pichlavé, nebo stále oblíbenější jedličky. Nabídku doplní i kapři, také z produkce společnosti Městské lesy Hradec Králové.
U hájovny Marokánka poblíž Krňovic prodej stromků lesníci zahájili v prvním prosincovém dnu a pro stromeček se sem zájemci budou moci vypravit až do 13. prosince. Od 14. do 23. prosince bude nákup stromků možný u hájovny Zelený sloupek na Novém Hradci Králové a od 21. do 23. prosince nově také u Atria v centru města. Vždy však platí, že pokud budou vyprodány, skončí prodej dříve.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV