Hradec má nachystané vánoční stromy

26.10.2019 10:45 | Zprávy
autor: PV

Vánoce se blíží a technické služby už pro Hradec zajistily vánoční stromy. Letos budou opět tři, dva smrky a jedna jedle.

Hradec má nachystané vánoční stromy
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

Nazdobené a nasvícené budou na Velkém náměstí, Masarykově náměstí a na náměstí 28. října. V tomto roce budou poprvé rozmístěny všechny tři během jednoho dne, a to 26. listopadu, instalovat by se měly od brzkého rána až do pozdního odpoledne. V okolí bude omezeno parkování.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Krvavé ruce

Co vím, tak za těmi krvavými rukami Beneše jsou Češi – Moravané. Tak proč se obouváte do Němců a co by měl podle vás prezident dělat? Když už, tak od zásahu je tu přeci policie. Mimochodem zaregistroval jste třeba od někoho se sudetských Němců v Brně, že by se chovali nějak špatně nebo nezákonně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nový Bor: Koupaliště pod správou města

16:32 Nový Bor: Koupaliště pod správou města

Letošní sezona je první, kdy město Nový Bor převzalo areál koupaliště plně do své správy prostřednic…