Jičín opět zažije kouzelnický festival

15.10.2015 21:04 | Zprávy

V Jičíně se ve dnech 16. a 17. října koná již 23. Mezinárodní festival kouzel a iluzí „Jičínský magik 2015“. Do města pohádky přijede téměř 150 kouzelníků z 5 zemí Evropy.

Jičín opět zažije kouzelnický festival
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jičín

Víkend s kouzelníky přináší mnoho zajímavých akcí pro malé i velké diváky a díky významným partnerům z Jičínska jsou dostupné pro všechny. Na pátek a sobotu jsou připraveny celkem čtyři veřejnosti přístupné soutěžní představení, které budou probíhat v Masarykově divadle, a další doprovodné akce po celém Jičíně. Na uvítanou je připraven program „Kouzelníci Jičínu“, který se koná v pátek 16. října od 14.00 hodin před radnicí na Žižkově náměstí.

Pro děti i dospělé se zde bude kouzlit přímo před zraky diváků, bez možnosti cokoliv ukrýt. Dále jsou připraveny soutěže, dárky pro děti a pro všechny možnost vyhrát vstupenky na některé z kouzelnických představení zcela zdarma.  Vstupenky zdarma získá i každý, kdo přijde na Žižkovo náměstí s namalovaným pohádkovým  obličejem nebo v masce pohádkové postavy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jak chcete odříznout politické neziskovky od dotací?

Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Příbram: Den městské mobility – jízdy historickými autobusy a MHD zdarma

16:21 Příbram: Den městské mobility – jízdy historickými autobusy a MHD zdarma

Město Příbram se i v letošním roce připojí k Evropskému týdnu mobility.