Karlovy Vary: Nové jízdní řády MHD doznají změn

28.02.2020 20:21 | Zprávy
autor: PV

Nové jízdní řády karlovarské městské hromadné dopravy doznají dílčích změn. Vedení města požádalo Dopravní podnik Karlovy Vary o zapracování nejčastějších požadavků cestujících.

Karlovy Vary: Nové jízdní řády MHD doznají změn
Foto: mmkv.cz
Popisek: Karlovy Vary

„Vyhodnotili jsme obsah připomínek a také petic, které nám v reakci na nové jízdní řády byly adresovány. Změny v městské hromadné dopravě byly rovněž hlavním tématem únorového Dne s primátorkou, kde jsme s cestujícími detailně rozebírali jejich požadavky. V reakci na všechny tyto podněty jsme se proto rozhodli ty nejčastější požadavky do jízdních řádů zakomponovat,“ vysvětluje primátorka města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová.

Změny se promítnou do jízdních řádů s platností od 1. března. „Dílčí úpravy jsou v souladu s nově nastavenými změnami v městské hromadné dopravě. Prozatím se týkají několika linek i časů odjezdů některých spojů. Další změny mohou po vyhodnocení nového provozu následovat,“ upřesňuje 1. náměstek primátorky města Karlovy Vary Tomáš Trtek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Vyjádříte se ke kauze s leteckou technikou?

Dávám za pravdu poslanci Maškovi, který tvrdí, že je víc než podezřelé, že mlčíte, a který má dobré postřehy, proto odkazuji na něj a třeba se odpovědí dočkáme. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Masek-ANO-Pane-Rakusane-kdo-vysvetli-660-milionu-navic-792542

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 5: Loučení se školním rokem v KC Konírna

7:23 Praha 5: Loučení se školním rokem v KC Konírna

Komunitní centrum Konírna v Raudnitzově domě v Hlubočepech hostilo ve středu setkání účastníků kurzů…