Karlovy Vary: Rekonstrukce omezuje dopravu před Horním nádražím

13.01.2019 15:52 | Zprávy
autor: PV

Město zahájilo dlouho připravovanou rekonstrukci přednádražního prostoru před výpravní budovou Horního nádraží v Karlových Varech. Nyní stavební práce zasáhly do dopravního režimu na celém prostranství u nádraží.

Karlovy Vary: Rekonstrukce omezuje dopravu před Horním nádražím
Foto: mmkv.cz
Popisek: Karlovy Vary

Úplně omezeno je parkování, částečně omezen je průjezd vozidel a pohyb chodců. Obsluhaautobusy MHD zůstává zachována. Zastávka Horní nádraží ve směru na Rozcestí u Koníčka se přesouvá před nádražní budovu, zastávka ve směru k Tržnici zatím zůstává na svém obvyklém místě. Přesunuta bude ve druhé polovině ledna. Zajištěn je průchod chodců ve směru k Nádražní stezce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Justice

Pane Rajchl, mám na vás dotaz k vaší poznámce: Byla by to dokonalá ukázka stavu justice v naší zemi. V jakém stavu je podle vás justice v zemi? Funguje podle vás nezávisle? A jestli ne, co uděláte pokud něco?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Město odkoupí bývalou poštu na sídlišti Šumava

22:05 Jablonec nad Nisou: Město odkoupí bývalou poštu na sídlišti Šumava

Zastupitelé projednali nabídku státního podniku Česká pošta na odkup dvou budov po zrušených pobočká…