Karvinští úředníci jezdí ekologicky

05.07.2016 18:17 | Zprávy
autor: PV

Dva nové elektromobily slouží od minulého týdne úředníkům karvinského magistrátu.

Karvinští úředníci jezdí ekologicky
Foto: karvina.cz
Popisek: Karviná

Město je pořídilo operativním leasingem na tři roky, roční provoz přijde u každého asi na 900 korun. Budou sloužit jako vozy referentské především pro potřeby bytového oddělení, sociální práci v terénu a zajištění servisu IT služeb magistrátu městským organizacím. Tedy k denním častým jízdám po městě. Jeden elektromobil od společnosti ČEZ už město na přelomu let 2014/15 používalo. Zkušenosti byly výborné, proto město letos pořídilo vozy dva, nejlepší podmínky ve veřejné soutěži nabídl ostravský autosalon (vozy jsou značky Peugeot a na jedno nabití ujedou 120km).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…