Od středy 1. května 2019 mohou lidé v Kopřivnici využít službu, která umožní jednoduše nahlásit špatný stav komunikace, chodníku, zničené informační tabule, dopravní značky, nesvítící lampu veřejného osvětlení, černou skládku a mnoho dalšího, souvisejícího s poničeným městským mobiliářem. „Všechny zmíněné záležitosti bude možné oznamovat prostřednictví aplikace Hlášení závad. Ta bude dostupná jednak na webových stránkách města, tedy pomocí počítače a jednak z mobilního telefonu připojeného na internet,“ uvedl správce GIS kopřivnické radnice Jiří Tomášek.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


