„V areálu koupaliště se může nacházet současně maximálně 300 osob, což je číslo zahrnující i provozní zaměstnance Bajdy, např. pokladní, plavčíky a další. Jakmile se kapacita naplní, je nutné uzavřít vstup a dovnitř pouštět pouze ten počet lidí, kteří jej opustí,“ uvedl Petr Opravil pověřený vedením Sportovních zařízení města Kroměříže. „Návštěvníci by měli používat desinfekci, která bude připravená u vstupu a na toaletách. Při pobytu v bazénu a na lehátkách či dekách není nutné si chránit dýchací cesty ochranným prostředkem, třeba rouškou. Naopak je třeba ji používat při pohybu v areálu koupaliště,“ dodal Opravil.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
koronavirus
Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.
Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.
autor: PV