Kroměříž: Město zřídí při MŠ Mánesova dětskou skupinu pro nejmenší

12.04.2019 16:23 | Zprávy
autor: PV

Město Kroměříž zřídí takzvanou dětskou skupinu pro děti od jednoho roku do tří let. „Reagujeme na zájem, který rodiče vyjádřili v anketě na webu města. Splníme tak také jeden z úkolů uvedený v programovém prohlášení koalice, kterým je zřízení jeslí,“ uvedla místostarostka Daniela Hebnarová. Dětská skupina by měla být zřízena od ledna roku 2020 při Mateřské škole Mánesova.

Kroměříž: Město zřídí při MŠ Mánesova dětskou skupinu pro nejmenší
Foto: Kroměříž
Popisek: Kroměříž

„Mateřská škola má volnou třídu, která není v současné době naplněna. Počítá se s úpravou prostor tak, aby do ní byl vybudován samostatný vchod,“ popsal starosta Jaroslav Němec. Město chce podle něj žádat na zřízení a provoz dětské skupiny o dotaci z evropských fondů. Dětská skupina bude mít kapacitu 12 dětí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Finance

Co přesně se po praktické stránce změní, když projde návrh vlády a MF bude mít větší vliv na rozpočty nezávislých institucí? Já nevím, ale pokud jde o peníze, které těmto institucím dává stát, proč by na přidělování financí neměl mít vlil? Kdo by ho pak měl mít. Teda pokud jde o peníze státu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň sází na chytrou technologii

16:18 Plzeň sází na chytrou technologii

Plzeň nasadila inovativní technologii pro chytré hospodaření s vodou v městských objektech. Nainstal…