Kroměříž vyhlásila anketu o nejúspěšnější mladé sportovce a trenéry za rok 2020

26.02.2021 16:44

Také za rok 2020 vyhlašuje sportovní komise Rady města Kroměříže anketu Nejúspěšnější mladý sportovec, kolektiv a trenér/cvičitel města Kroměříže a ceny fair play. Komise spolu s vyhlášením vyzývá k předkládání návrhů na ocenění. „Jedná se o šestnáctý ročník ankety, která každoročně oceňuje nadějné mladé sportovce – jednotlivce i kolektivy - a zároveň jejich trenéry, učitele, vedoucí, kteří se jim dlouhodobě a obětavě věnují,“ uvedl starosta města Jaroslav Němec.

Kroměříž vyhlásila anketu o nejúspěšnější mladé sportovce a trenéry za rok 2020
Foto: Kroměříž
Popisek: Kroměříž
reklama

Anketa je vyhlášena v pěti kategoriích: nejúspěšnější mladý sportovec, nejúspěšnější mládežnický sportovní kolektiv, trenér či cvičitel mládeže za výjimečné sportovní výsledky, trenér nebo cvičitel za dlouholetou práci s mládeží a cena fair play za uplynulý rok. „Nominováni mohou být sportovci tělovýchovných jednot, sportovních klubů a základních i středních škol na území Kroměříže narození v roce 2002 a mladší. Rovněž navržení trenéři a cvičitelé musí působit ve školách, sportovních klubech a tělovýchovných jednotách v Kroměříži,“ doplnil Jiří Pánek, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy.

Návrhy na ocenění mohou předkládat samotné tělovýchovné jednoty, sportovní kluby a základní a střední školy z Kroměříže. Nominace je třeba podat do 9. dubna 2021 na nominačním formuláři a je možné je zaslat písemně na adresu Městský úřad Kroměříž, odbor školství, mládeže a tělovýchovy, Velké náměstí 115, Kroměříž nebo elektronicky na adresu: jiri.panek@mestokm.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Příští sezónu odehraje Dukla Jihlava ještě na Horáckém zimním stadionu

21:23 Příští sezónu odehraje Dukla Jihlava ještě na Horáckém zimním stadionu

Případnou extraligovou sezónu odehraje Dukla Jihlava ještě na Horáckém zimním stadionu tedy v CZ LOK…