Liberec: Nadílka pro Jedličkárnu

20.12.2016 11:30 | Zprávy
autor: PV

Již po deváté pomohli zaměstnanci ČEZ Distribuce s nadílkou Ježíškovi pro klienty libereckého Jedličkova ústavu v Liberci.

Liberec: Nadílka pro Jedličkárnu
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

Že Ježíšek existuje, se 24. prosince přesvědčí ti klienti Jedličkova ústavu v Liberci, kteří v něm budou trávit vánoční svátky. Napsali mu svá přání a on jim je bezezbytku splnil. Samozřejmě všichni dobře vždy vědí, že píší svým přátelům a kamarádům z řad vedení a zaměstnanců ČEZ Distribuce, kteří vždy krátce před Štědrým dnem ústav navštíví. Letos tomu tak bylo již po deváté.

Tradiční setkávání klientů libereckého Jedličkova ústavu a zaměstnanců ČEZ Distribuce má počátky v roce 2008, kdy ho odstartoval dobrovolnický den Čas pro dobrou věc, kterou Skupina ČEZ každoročně pro zaměstnance pořádá. Jeho účastníci se tehdy rozhodli, že budou ústavu pomáhat i nadále a hlavně se pravidelně setkávat s jeho klienty. Společně tak v minulých letech již navštívili ústeckou či děčínskou zoologickou zahradu nebo se plavili lodí po Labi. Letos třeba poznávali Ústí nad Labem, přičemž velkým zážitkem byla pro všechny cesta tam a zpět lanovkou na Větruši a také putování tamním malým bludištěm. Zatímco v létě tak Liberečtí jezdí do Děčína, v zimě je tomu právě naopak. Proto i letos dorazili zástupci ČEZ Distribuce do Liberce s autem, jehož kufr byl zaplněn dárky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

22:41 Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

Na Krásné louce u Jizery se ve dnech 22. a 23. června uskutečnil druhý ročník preventivní akce Bezpe…