Liberec: Příměstské tábory pro sociálně znevýhodněné děti

30.04.2021 16:43

Příměstské tábory pro děti jsou velkou pomocí pro rodiče školou povinných dětí i zajímavou alternativou pro děti, jak prožít letní prázdniny.

Liberec: Příměstské tábory pro sociálně znevýhodněné děti
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

Komunitní středisko KONTAKT Liberec připravuje od 19. 7. 2021 bezplatné příměstské tábory pro děti ze sociálně znevýhodněných rodin. Celkem se uskuteční tři turnusy v průběhu celých prázdnin. Děti se mohou těšit na mnoho výletů, sportovních her, ale i rukodělných činností, stranou nezůstanou ani aktivity na procvičování školních dovedností.

„Příměstské tábory pro děti jsou důležité bez ohledu na sociální postavení rodiny. Díky nim mají děti možnost poznat nové kamarády a naučit se trávit volný čas smysluplným způsobem,“ říká ředitel Kontaktu Michael Dufek.

Nově Kontakt vychází vstříc rodičům, kteří potřebují skloubit péči o děti a zaměstnání a tak budou moci své děti přivádět již od 7:30 hodin a následně si je budou moci vyzvednout až do 16:30 hodin. Současná situace je těžká pro všechny, ovšem pro rodiče dětí obzvlášť.

plakát

Více informací a možnost přihlášení ZDE, nebo na tel. 485 244 991.

Komunitní středisko KONTAKT Liberec, p. o., se věnuje aktivizaci seniorů, zajišťuje přepravu Taxík Maxík, pořádá volnočasové aktivity pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, akce pro cizince a národnostní menšiny, provozuje Dobrovolnické centrum Amikus a vytváří zázemí pro občanské iniciativy a neziskové organizace.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Nové vozy Škoda Kodiaq zlepší mobilitu policistů

20:55 Mladá Boleslav: Nové vozy Škoda Kodiaq zlepší mobilitu policistů

Tři zbrusu nové vozy Škoda Kodiaq získali ve čtvrtek 22. července odpoledne policisté z Mladobolesla…