Liberec: Rozběhla se rekonstrukce další liberecké školky

08.03.2022 17:28 | Tisková zpráva

Mateřská škola Malínek získá novou tvář a přibude v ní 48 nových míst pro předškolní děti.

Liberec: Rozběhla se rekonstrukce další liberecké školky
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

Staveniště objektu Mateřské školy „Malínek“, Kaplického 386, Liberec, příspěvková organizace bylo 7. 3. 2022 předáno stavební firmě STAVEBNÍ SPOLEČNOST GUTTENBERG s.r.o., která uspěla v zadávacím řízení na zhotovitele stavebních prací.

V rámci stavebních úprav bude realizována výstavba nového dvoupodlažního pavilonu, který bude napojen na stávající objekt mateřské školy. Výstavbou nového pavilonu a kompletní rekonstrukcí stávající budovy vzniknou 2 oddělení pro předškoláky, každé po 24 místech. Celkově se kapacita navýší o 48 míst. V rámci prací budou zrekonstruovány a nově provedeny inženýrské sítě a částečně zrekonstruovány zpevněné plochy včetně nového oplocení. V objektu bude zajištěna bezbariérovost dle vyhlášky č. 398/2009 Sb., o obecných technických požadavcích zabezpečujících bezbariérové užívání staveb.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

AI

Umělá inteligence je na jednu stranu dobrá věc, ale nemyslíte, že je i dost nebezpečná? Řeší někdo, jak zabránit tomu, aby o nás neshromažďovala zejména osobní data, která pak půjde zneužít? Děkuji za odpověď. Klára

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Město chystá mytí a desinfekci všech polopodzemních kontejnerů

10:03 Kroměříž: Město chystá mytí a desinfekci všech polopodzemních kontejnerů

Specializovaná firma bude ve dnech 15. až 26. září umývat a desinfikovat všechny polopodzemní kontej…