Litoměřice: Komise Zdravého města rozdělila granty

13.04.2011 9:05

Granty v celkové výši 170 tisíc korun budou pro letošní rok rozděleny v rámci Interního grantového systému Zdravého města Litoměřice.

Litoměřice: Komise Zdravého města rozdělila granty
reklama

„Město v rámci tohoto grantového systému podporuje organizace, instituce i aktivní občany, kteří chtějí přispět k jeho rozvoji a ke zlepšení kvality života zdejších obyvatel," vysvětlil předseda komise Zdravého města Litoměřice Petr Hermann.

Celkem bylo komisi předloženo 15 projektů. Deset z nich uspělo. Například dvacetitisícový příspěvek získá Středisko ekologické výchovy Sever na realizaci akce Za pohádkou kolem světa. Stejná částka je určena pro ZŠ Na Valech nebo Český svaz ochránců přírody, který připravuje osvětovou akci Poznej přírodu, poznej lidi. Dvacet tisíc korun získá i knihovna na organizaci cyklu víkendových aktivit pro rodiče s dětmi, Camphill České Kopisty na pořádání litoměřického biojarmarku nebo SKP Klubíčko na realizaci akcí souvisejících se Světovým týdnem respektu k porodu. Střední odborná škola 1. KŠPA uspěla s projektem Síla lidskosti a Soukromá základní škola Lingua Universal s Týdnem zdraví. Bylinkobraní uspořádá díky grantu i Diakonie a Den dýní galerie.

Dálší zprávy z Litoměřic čtěte ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: litomerice.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Brno: Město se vyjádří k projektu Belle Rock. Požaduje několik záruk

16:50 Brno: Město se vyjádří k projektu Belle Rock. Požaduje několik záruk

Mezi ulicemi Jihlavskou a Osovou plánuje soukromý investor výstavbu polyfunkčního objektu nazvaného …