Do zkušebního provozu byly na vybraných odborech uvedeny platební terminály, které umožňují bezhotovostní styk. „Fungují na odboru dopravy a silničního hospodářství v Topolčianské ulici, v pokladnách obou budov úřadu v Pekařské ulici i na Mírovém náměstí a samozřejmě také na oddělení občanských průkazů a pasů a při platbě správních poplatků,“ vyjmenoval konkrétní místa, kde již byl platební terminál uveden do provozu, tajemník úřadu Milan Čigáš.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


